Däcksstol

Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol
Däcksstol

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DÄCKSSTOL, 1940-tal, lackad björk, senare röd klädsel i vinyl, sitthöjd ca 28 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, senare stödpinne för rygg

796433

Päivämäärä:

2020-07-27