Däcksstol
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DÄCKSSTOL, 1940-tal, lackad björk, senare röd klädsel i vinyl, sitthöjd ca 28 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, senare stödpinne för rygg
796433
Päivämäärä:
2020-07-27