Hallbord 1950-tal

Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal
Hallbord 1950-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLBORD, teakfanér, 1950-tal, två lådor, höjd 52, bredd 60, djup 30 cm

Bruksslitage

796439

2020-07-29