Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, 1920/30-tal, fanérat i bonad björk, höjd 116, ca 160x37 cm

Dekorskador, fläckar

796440

2020-07-24