Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, 1920/30-tal, fanérat i bonad björk, höjd 116, ca 160x37 cm
Dekorskador, fläckar
796440
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här