Bord IKEA "lövet"

Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA
Bord  IKEA

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SIDOBORD, 1950/60-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm
Skador: Fanérskador

Kuntoraportti

Smärre slitage, skiva med märken

796441

Päivämäärä:

2020-07-29