Bord IKEA "lövet"
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIDOBORD, 1950/60-tal, IKEA "Lövet", fanérad i teak, svartmålade ben, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 52, 74x40 cm
Skador: Fanérskador
Kuntoraportti
Smärre slitage, skiva med märken
796441
Päivämäärä:
2020-07-29