Nils Jonsson stolar ett par

Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par
Nils Jonsson stolar ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

NILS JONSSON, stolar, 2 st, "Garmi", teak, textilklädda sitsar, 1960-tal, Troeds, brännstämplade, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, repor och märken

796442

2020-07-29