Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
NILS JONSSON, stolar, 2 st, "Garmi", teak, textilklädda sitsar, 1960-tal, Troeds, brännstämplade, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, repor och märken
796442
2020-07-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner