Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1960-tal, teak, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 73, 94x46 cm

Smärre bruksslitage, märken och repor

796444

2020-07-29