Lennart Frisk oljemålning

Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JOHN GÖTE FRISK (1943-2000): Lanskapsmotiv, signerad och daterad L Frisk -78, olja på duk, 50x79 cm

796447

2020-07-24