Marianne Richter ryamatta

Marianne Richter ryamatta
Marianne Richter ryamatta
Marianne Richter ryamatta
Marianne Richter ryamatta

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIANNE RICHTER, ryamatta "Alvastra", 1900-talets mitt, fyrkantigt mönster i skiftande kulörer mellan bl.a. brunt, orange, etikettmärkt AB Wallbecks fabriker i Linköping, mått ca 200x137 cm

Bruksslitage, ytlig nedsmutsning

796455

2020-07-29