Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets slut, sannolikt Italien, på tredelad pelarfot, intarsiaarbete, höjd ca 73, diameter 59 cm, delbart
Smärre fanerbortfall, ställvis blekt, skivan något sned
796457
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här