Salongsbord intarsiaarbete

Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete
Salongsbord intarsiaarbete

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets slut, sannolikt Italien, på tredelad pelarfot, intarsiaarbete, höjd ca 73, diameter 59 cm, delbart

Smärre fanerbortfall, ställvis blekt, skivan något sned

796457

2020-07-24