Judi Betts akvarell

Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell
Judi Betts akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUDI BETTS (USA född 1936): Motiv med tupp, signerad J Betts, akvarell, ca 22x14 cm

796460

2020-07-24