Carolina Gynning litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CAROLINA GYNNING (född 1978): Figurkomposition, signerad Carolina Gynning, 1/75, färglitografi, bildmått ca 63x50 cm
Kuntoraportti
796464
Päivämäärä:
2020-07-24