Ljusstakar 1 par mässing

Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing
Ljusstakar 1 par mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, mässing, i form av strutsar,
höjd ca 23 cm

Bruksslitage

796470

2020-07-27