Pauli Blomstedt

Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt
Pauli Blomstedt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PAULI BLOMSTEDT, serveringsvagn, Merivaara, 1930-tal, stomme i stålrör samt brickor/ hyllor, betsad björk, höjd 67, 90x45 cm

Smärre slitage

796479

2020-07-27