Modellflyplan 4 st
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLFLYGPLAN, 4 st, plast, ca 1960/70-tal, bestående bl.a av: 1 SAS, Douglas DC 10-30, märkt Fratelli Cesana, Italien, 1 Lufthansa Boeing 747, märkt Westway Models, England, 1 Hawker Siddeley Trident, märkt Skyland Models, 1 Singapore Airlines, boeing 747-400, märkt Skyland Models, England, längd ca 50-70 cm
Bruksslitage
796495
2020-07-28