Modellflyplan 4 st

Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st
Modellflyplan 4 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFLYGPLAN, 4 st, plast, ca 1960/70-tal, bestående bl.a av: 1 SAS, Douglas DC 10-30, märkt Fratelli Cesana, Italien, 1 Lufthansa Boeing 747, märkt Westway Models, England, 1 Hawker Siddeley Trident, märkt Skyland Models, 1 Singapore Airlines, boeing 747-400, märkt Skyland Models, England, längd ca 50-70 cm

Bruksslitage

796495

2020-07-28