Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kvinna, signerad och daterad Esias Thoren -72, färglitografi, numrerad 3/40, ca 50 x 41,5 cm
Ej examinerad ur ram, papper gulnat
796511
2020-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här