Pall Bröderna Andersson

Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson
Pall Bröderna Andersson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, teak, klädsel av beige konstskinn, märkt med plakett, höjd ca 42, ca 38x62 cm

Bruksslitage

796515

2020-07-31