Takarmaturer design Jakobsson
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 1 par, Markaryd, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, invändigt vitlackerade, höjd ca 16, diameter 14 cm
Smärre slitage, lampornas elsladdar samankopplade, SAV garanterar ej funktion, ej funktionstestade
796516
2020-07-31