Takarmaturer design Jakobsson

Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson
Takarmaturer design Jakobsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 1 par, Markaryd, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, invändigt vitlackerade, höjd ca 16, diameter 14 cm

Smärre slitage, lampornas elsladdar samankopplade, SAV garanterar ej funktion, ej funktionstestade

796516

2020-07-31