Heljä Luikko-Sundström väggplatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELJÄ LIUKKO-SUNDSTRÖM, väggplattor 2 st, Arabia, Finland, bemålat stengods, signerade Heljä Liukko-Sundström, Arabia, en väggplatta med blomstermotiv, ca 23x10, och en väggplatta med motiv av interiör, ca 25x12 cm, samt 3 broscher, Arabia, signerade Heljä

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

796517

2020-08-01