Gösta Pettersson akvarellmålning

Klubbat för:

2 400 SEK

5 000 SEK

GÖSTA PETTERSON (1923-2015): (2) motiv med bondgård, akvareller, signerad samt daterad 1971 respektive -74, ca 173x88 samt 27x14 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

796526

2020-07-31