Klubbat för:
2 400 SEK
5 000 SEK
GÖSTA PETTERSON (1923-2015): (2) motiv med bondgård, akvareller, signerad samt daterad 1971 respektive -74, ca 173x88 samt 27x14 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Ej examinerad ur ram
796526
2020-07-31