Takarmaturer bl a Bumling

Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling
Takarmaturer bl a Bumling

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 1970-tal, Ateljé Lyktan resp Falkenberg, bl a "Knubbling", blålackerade, diameter 25 resp 36 cm

Smärre ytskador, rester saknas

796547

2020-07-26