Glasmontrar 2 st
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MONTERSKÅP, 2 st, 1900-talets slut, invändigt med hyllplan i glas, på träsockel, låsbara, höjd ca 172,5, 56x56 cm
Nycklar medföljer
Smärre bruksslitage, ställvis hårt slitage på en sockel
796556
2020-08-01