Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR (2), 1 par, 1900-talets mitt, s.k. gripsholmsfåtöljer, stomme i bok, grön och gul mönstrat klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Nyligen bytt stoppning, bruks och åldersrelaterat slitage

796557

2020-08-01