Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 1700/1800-tal, Kina, hänklar i form av stiliserade fabeldjur, dekor i underglasyrblått, höjd ca 43 cm

Omfattande lagning upptill

796559

2020-08-01