Gustaf Swenander oljemålning

Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning
Gustaf Swenander oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GUSTAF SWENANDER (1874-1953) "Ormvråk, motiv från Billingen", signerad samt daterad 1914, olja på duk, ca 66x53 xm

796562

2020-08-01