Slaglåsgevär
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, England, 1800-tal, märkt Lacy & Co London, kolvkappa, varbygel samt nosbleck i mässing, senare bemålning i svart, längd ca 132 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
796571
2020-08-01