Gjutjärnsspis Belgien

Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien
Gjutjärnsspis Belgien

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

SPIS, "Les Fonderies Bruxelloises", för Haren, Belgien, 1930-tal, gjutjärn, emaljerade sidor samt luckor, höjd ca 77, 57x95 cm

Bruks och ålderrelaterat slitage, ställvis hårt slitage, ett ben av, medföljer

796574

2020-08-01