Margareta Wallin oljemålning

Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Sjungande kvinna, signerad, olja på duk, ca 38x46 cm

796578

2020-08-01