Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd 60 cm
Zustandsbeschreibung
Senare plattor, bruksslitage
796584
2020-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner