Awab stegpall

Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall
Awab stegpall

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd 60 cm

Zustandsbeschreibung

Senare plattor, bruksslitage

796584

2020-08-01