Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1950/60-tal, snurmodell, ställbar i rygg, lackerad metall samt formpressat trä, sitthöjd ca 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

796587

2020-08-01