Folke Ohlsson soffbord

Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, 1960-tal, modell Dollar, Tingströms, brännmärkt, höjd ca 51, 158x56 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

796589

2020-08-01