Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
FOLKE OHLSSON, soffbord, 1960-tal, modell Dollar, Tingströms, brännmärkt, höjd ca 51, 158x56 cm
Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
796589
2020-08-01