Alexander Tolstoj oljemålning

Alexander Tolstoj oljemålning
Alexander Tolstoj oljemålning
Alexander Tolstoj oljemålning
Alexander Tolstoj oljemålning
Alexander Tolstoj oljemålning
Alexander Tolstoj oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ALEXANDER TOLSTOJ (1895-1969): Porträtt av kvinna, signerad, olja på duk, ca 60x49 cm

796599

2020-08-01