Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR för jakt, 1800-tal, skuren dekor på kolven, kolvkappa, varbygel i mässing, träskuren kolv, längd ca 119 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

796600

2020-08-01