Fåtöljer
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER (2) 1 par, 1960/70-tal, snurrmodell, stoppade och klädda i brunt konstskinn, lös dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 33 cm
Dynorna med fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
796615
2020-08-01