Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, 18/1900-tal, furu, höjd ca 74, 154x60 cm

Smärre skador samt skiva med skada

796634

2020-07-30