Paul Kedlev Coquille skål
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAUL KEDLEV, "Coquille", vas, Flygsfors, klar glasmassa med underfång i vitt och blått, underfång, undertill märkt Kedlev Flygsfors R6-53, höjd ca 47 cm
Undertill med ytrepor o en obetydlig mindre fotnagg
796637
2020-07-30