Paul Kedlev Coquille skål

Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål
Paul Kedlev Coquille skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL KEDLEV, "Coquille", vas, Flygsfors, klar glasmassa med underfång i vitt och blått, underfång, undertill märkt Kedlev Flygsfors R6-53, höjd ca 47 cm

Undertill med ytrepor o en obetydlig mindre fotnagg

796637

2020-07-30