Ercole Magrotti oljemålning

Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning
Ercole Magrotti oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERCOLE MAGROTTI (Italien, 1890-1967): Sydländskt bymotiv med mansfigur o åsnekärra, signerad, olja på duk, ca 49x68 cm

796639

2020-07-30