Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, 3 lådor, dekorativa nyckelplåtar samt handtag i brons, nyckel saknas, skiva i röd marmor, höjd ca 81 samt 91x47 cm

Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

796640

2020-08-01