Beck & Jung 2 computer laser tryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 computer laser plots, signerade och daterade Beck o Ljung 1985, numrerade 82/150 resp. 106/150, bladmått 35x25 cm

Ej examinerade ur ram

796641

2020-07-26