Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900/2000-tal): Kvinnotorso, skulptur, brons, osignerad, monterad på träsockel, tot. höjd inkl sockel ca. 36 cm

Ytsmuts

796644

2020-07-26