Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LILLEMOR TELL (1920-2010): Komposition, signerad Tell. olja på duk, ca 85x80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
796645
2020-07-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner