Lillemor Tell oljemålning

Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LILLEMOR TELL (1920-2010): Komposition, signerad Tell. olja på duk, ca 85x80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall

796645

2020-07-26