Oljemålning Gunnar Jonn

Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963): Porträtt, signerad och daterad -59, olja på pannå, ca 50x40 cm

Repor

796652

2020-07-26