Varuautomat

Varuautomat
Varuautomat
Varuautomat
Varuautomat
Varuautomat
Varuautomat

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

VARUAUTOMAT, blålackerad plåt, glaslådor, höjd 178, längd 141, djup 28 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

796654

2020-07-30