Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
VARUAUTOMAT, blålackerad plåt, glaslådor, höjd 178, längd 141, djup 28 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
796654
2020-07-30