Välsmaskin 1800-tal

Välsmaskin 1800-tal
Välsmaskin 1800-tal
Välsmaskin 1800-tal
Välsmaskin 1800-tal
Välsmaskin 1800-tal
Välsmaskin 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

VÄLSMASKIN, 1800-tal, 2 delar, urmakarverktyg, mässing, träsockel, låda med kuggfräsar medföljer, höjd ca 22.5 cm

Åldersrelaterat slitage

796657

2020-07-30