Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
VÄLSMASKIN, 1800-tal, 2 delar, urmakarverktyg, mässing, träsockel, låda med kuggfräsar medföljer, höjd ca 22.5 cm
Åldersrelaterat slitage
796657
2020-07-30