2 unika skulpturer Isak Isaksson Åsa Olofsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, skulpturer 2 st, egen verkstad, högbränt lergods, unika, målad dekor av ansikten i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 39-42 cm

796669

2020-07-30