2 unika vaser Isak Isaksson & Åsa Olofsson

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, vaser 2 st, egen verkstad, högbränt lergods, dekor av ansikten målade i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 17-22 cm

796670

2020-07-30