Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ISAK ISAKSSON & ÅSA OLOFSSON, vaser 2 st, egen verkstad, högbränt lergods, dekor av ansikten målade i svart mot vit krackelerad fond, signerade åsa Isak, höjd 17-22 cm
796670
2020-07-30