Götegorgsstolar

Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar
Götegorgsstolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, mahognyfanér, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage, fanérskador/bortfall

796676

2020-07-26