Anna Petrus Janushuvud

Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud
Anna Petrus Janushuvud

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA PETRUS, "Janushuvud", Firma Svenskt Tenn, tenn, signerad A Petrus Stockholm (2009), höjd ca 11,5 cm

Smärre slitage

796679

2020-08-01