Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNCHBÄGARE, 2 st, silver, med uppsvängda hänklar, graverad dekor, stämplade Olof Sedin Gävle 1799 resp. Erik Wibeck Borås 1764, höjd ca 5 cm
Skador och bucklor
796680
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här