Punchbägare silver

Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

PUNCHBÄGARE, 2 st, silver, med uppsvängda hänklar, graverad dekor, stämplade Olof Sedin Gävle 1799 resp. Erik Wibeck Borås 1764, höjd ca 5 cm

Skador och bucklor

796680

2020-07-26